Einduitslagen Regionale Wedstrijden 2019

Na vier wedstrijden in 2019 heb ik de balans ook maar op gemaakt.

In onderstaande tabel kunnen jullie zijn waar jullie geeindigt zijn op VP, JP en OVERALL. Felicitaties gaan uit naar Johan (1e) en Wilianne (2e en 3e!) met de behaalde overall resultaten. Hoewel er geen prijzen aan verbonden zijn is de prestatie er niet minder om.

Zoals gezegd het wedstrijd seizoen zit erop en in januari gaan we de planning voor 2020 in elkaar zetten. We bedanken jullie voor jullie deelname en hulp tijdens de wedstrijden. We bedanken ook de inzet van de organisatoren van de wedstrijden, de vrijwilligers en de sponsoren die deze wedstrijden toch elk jaar weer mogelijk maken. We rekenen ook op jullie inzet en deelname voor 2020.

Wij kijken uit naar het volgende seizoen. Tot ziens op de een volgende wedstrijd of ander evenement.

-Frank

PS lid worden van onze besloten agility-040 facebook groep is een goede tip. Ook daar worden de laatste updates, foto’s en commentaren gepost!!

Kantel je telefoon voor een beter resultaat. Als je de sortering wilt aanpassen om het overzicht bv alleen voor vp te zien dan simpel even op de kolom klikken en de sortering veranderd naar die kolom.

NAAMHONDVP#JP#OVERALL#
WILLIANNE SNELDERSDJUNE1102
JOHAN TAKSKAS241
REIN GERRITSBENNET354
ANNE VD MARKGRAAFFBALOU485
SONJA ANTONISDINO5209
BART STROOTSITA696
FELICIA GIJSBERTSSPEAKON710320
SANDRA DUYMELINKBAMBU8128
MARIAN SNELLENSMILOU91711
JULIETTE KEMPENLYKA101413
WILLIANNE SNELDERSZEB1113
GIES THEUWSSTORM124228
DIMPHY DE HOOGHKAYA131110
CARMEN BECKERSANKY143316
ERIC-JAN KELLERKODA153830
ILSE CLAASSENRUSTY162921
MARJO THIJSSENTOES173229
TAMARA DE LEEUWTED186636
JOHAN TAKSWIEDE193031
REIN GERRITSDEEKS202224
HELMA THEVISFINN2110447
ANITA DIRKXSASSA222325
SUSAN BRUININXDIESEL232426
RIA VAN LIESHOUTYUNA246842
RENÉ VAN LINTSTORM255640
MONIEK JACOBSKYRA264332
MARIETTE STELLENBOOMSAM271515
KIM GEBOERSANKA287543
HUBERT DREESENBIZZI291314
HELEEN VAN DE SANDEPIP308444
CLARINE HUBERTDJAYA312527
ANJA VAN HUIJKELOMBELLA323935
MONIQUE BOERINGAQUINTY331818
NICK WILSTURBO344037
MICHELLE SPRUITAIVI353434
ELLY VAN DER JAGTLOESJE361923
ANNE-MARGREET LENAERSMYLA373638
HENK JONKERSCHEF381619
PEGGY VD VEIJFEIJKENSTRIKKEL395348
ELISE PATTIWAELOZZY4027
NOORTJE SPOORENBERGDANGER416451
FELICIA GIJSBERTSBANTAM42312
VANESSA DE BIEDJOLIE434446
TOOS VERHAGENKASPER447657
SUZY KOKLADY4510573
MIRANDA VD VELDENGUUSJE466955
MICHELLE THIELENARVI477056
FRANCIS JANSSENAISLINN485554
HELMA THEVISFOX498864
ANDRE SMETSKWIZ504550
NICOLE WILSNOA517161
ANDRE SMETSRUBY526760
NIELS VAN LAARHOVEN*LOTJE*538574
JOHAN TAKSFI542639
JOHAN TAKSTOES555759
HELMA THEVISFIN564653
MARIJKE NEGGERSZOEY5710693
WILBERT POELIEJOEFIEN5810794
TEUN JANSENNOVA5910895
MARISKA VAN ROOIJMOKI607767
LOES MILLSDYLAN618272
LAURA BASTIAANSRAIZA628676
FRANK HUEBENYARA638375
VANESSA DE BIEKEET649986
ILSE DE BEIJERMARLEY652741
SANNE JACOBSBENJI6610998
JOYCE VAN ERPJUNA678983
HELEEN VD SANDEPIP687878
ELINE FRANSENLUNA692133
BJORN OTTENWUF7011099
FRANK VAN OORTMACY713549
PEGGY VD VIJFEIJKENSTRIKKEL729091
MIJKE JANSENZIVA735866
MENNO VAN DER LINDENZITAN746568
MELVIN KOKCHANEL757277
LINDA GIELENKEESJE767981
LEON VERSPAANDONKKC77617
ANITA MAASBLITZ789192
ILSE DE BEIJERJUNA79111103
WILMA CUITENCOOPER805263
DANIËLLE BAXTONY81112104
ANITA DIRKXTOYA82102101
MARIJKE NEGGERSZIGGY83113105
NOORTJE DE GROOTZAIRA84114106
SAMANTHA EKELMANS SAARTJE8594100
MARJOLIJN VAN HUIJKELOMLOEKI867382
MARIEKE VAN DER WEIDEZARA878797
ELS VAN HOUTENLEVI*884762
LEONIE NIEUWENHUIJSENBRAM89115111
SHARON VANGERVENPUKKIE905979
HANS PRONKRODIN917485
TOOS VAN RIJTHOVENNINO928196
JOHAN TAKSTEUN934869
BART STROOTFLY945180
HELEEN VAN DE SANDEJARA95116116
WILBERT POELIEJOELEWIS9680102
JOYCE VAN ERPJINTHE97117117
HELEEN VD SANDEJARA9895109
ELS VAN HOUTENLEVI99118118
YVETTE HOEBERGENZOË100100114
THEO WITTEVEENJEMMA101119119
THEA DE LEEUWBOEDHA1026087
TEA VAN DE POELREBBEL103120120
SUZAN BRUININXKIKI1043758
SUSANNE GIJSBERTI HODENPIJLKAELIE105121121
SUSANNE GIJSBERTI HODENPIJLMORRIS106122122
SILVIA VANKROOSTKENZI107123123
SELMA GIESBERS *TUCK *108124124
SAMANTHA VAN BEEKSAARTJE10997112
NANCY VAN LEEUWENDINO110125125
MIEKE LUCASSENMONSTER111126126
MIA BROEKMANGUUS112722
MAUD DE LEEUWNOIA1134970
LINDA VAN DE VORSDASH114127127
LINDA VAN DE VORSDUNE115128128
KARIN COPPELMANSSPIKE1166188
JULIA V HULSTPERAK117129129
JOSÉ VAN KEMENADEQUINCE118101115
JOEP VAN KAAUWENSUSKE1195071
INGRID VAN HOOFVENS12092107
HELENE VD DONKJAZZ121130130
HELENE VD DONKVITA122131131
HEIDY BOELENMORRIS1234165
HANKE ROSIERDONNA12498113
GRAHAM OOMENCHUCKY1252845
GIJS BARTELSWILLEM126132132
GERT VAN DORSSENREAY12793108
GERDA ZEESTRATENTOBY1285484
EVELIEN VAN HUIJKELOMWOEF12996110
ESTHER LAMERS*SENNA*130133133
ESMEE STAMPSAIKA131134134
ELEEN SCHRIJNDERMARLEY132135135
DORETH HOOIJENROMAY133136136
DANIELLE VAN DER DONKKENJI1346289
DANIELLE VAN DER DONKRAAF135137137
CAROLINE VAN DE PLOEGYUKI1366390
ANDREW HAYBONNIE1373152